Radzionków, Śląsk, Polska

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Cześć, jestem Przemek!

Fotograf / Podróżnik / Miłośnik Kawy

Jeśli szukacie kogoś kto uwieczni Wasze wspomnienia i najważniejsze chwile waszego życia, to dobrze trafiliście :)

Mam Wspaniałą pracę!

Kocham moją pracę, ponieważ to także moja pasja. 

Dzięki fotografii mam możliwość podróżowania i poznawania nowych ludzi. Dla mnie to najcudowniejsze co mogło mi się przytrafić Jako dzieci często marzymy,

ja właśnie spełniam wszystkie swoje marzenia :)

Jak Pracuję?

Zawsze staram się was poznać, szukam emocji i staram się nie ustawiać was jak "figurki" :) 

Pamiętacie jak kiedyś wasi rodzice robili Wam zdjęcia?

Czasem z zaskoczenia, innym razem krzyczeli uśmiechnij się, pokaż ząbki :) Nie wiem jak wy, ale ja zawsze podchodzę do tych zdjęć z uśmiechem i nutą wspomnień. 

Tak właśnie pracuję, tworzę wspomnienia!

Instagram

przemek_photographer

Mój profil to mix wszystkiego. Znajdziecie tam zdjęcia z mojego życia i pracy, filmy i fotografie wykonane profesjonalnym sprzętem oraz smartfonem. 

Dużo Jedzenia i Kawy ;)

 

Jak się przygotować?

Sesje lifestyle

Sesje Lifestylowe to nic innego jak wycinek z waszego życia. Każda osoba jest inna, a ja staram się to pokazać, wasze cechy i charakter. Zdjęcia mogą być wykonane w każdym miejscu, w parku, u was, a może w kawiarni? Najlepiej jeśli miejsce definiuje was. Sesja trwa do 2,5h. Ten czas jest przeznaczony nie tylko na zdjęcia, ale także na chwilę bym mógł Was poznać i żebyście mieli chwilę na "wyluzowanie się". Inni mogą widzieć tylko ładne zdjęcie, ale dla was będzie to wspomnienie :)

 

Co potrzebujecie? Jeśli chodzi o przygotowania to zawsze podpowiadam co można ubrać lub co z waszej strony może się przydać. Obowiązkowy zawsze jest dobry nastrój. Nie ma się co stresować bo ani ja, ani aparat nie gryziemy